Bionluk 1.1.1 (ios)

Bionluk

Bionluk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Bionluk

Yaptırmak istediğiniz çeşitli işleri hızlı, kaliteli ve ucuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bir fikriniz veya projeniz var ancak hayata geçiremiyorsanız, yaratıcı fikirlerinizi iş fırsatlarına dönüştürebileceğiniz Bionluk uygulamasını iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bionluk adlı projede video animasyonlardan tutun da, internet reklamcılığı, web tasarım, yazılım, metin yazarlığı, seslendirme ve dublaj, grafik tasarım ve daha birçok alanda çalışan kişilere ulaşarak projelerinizi hayata geçirebilmeniz mümkün hale geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere çeşitli hizmetleri 10 TL ücretlendirmeyle sizin yerinize yapan freelance çalışanların profillerine girerek daha önce yaptıkları işleri de görebiliyorsunuz. Bunun yanında, daha önceden yapmış olduğu işlerden dolayı aldıkları puanları da görebilmeniz mevcut.

Firmanız veya bireysel işleriniz için yaptırmak istediğiniz çeşitli işler için yüzlerce, hatta binlerce lira ödemek yerine Bionluk üzerinde çalışan kişilerden teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda, yaptırmak istediğiniz işi aylar sonra teslim etmelerini beklemek zorunda da kalmıyor, hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz.

Serbest zamanlı çalışan kişilerden hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız Bionluk uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR