Birdie

Birdie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birdie ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur

Birdie, iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad'iniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Angry Birds tarzı fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olan Birdie'de sevimli dostlarımız Birdie ve Pinkie'ye yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birdie ve Pinkie evlerine dönüş yollarını aramakta olan 2 sevimli kuştur. Fakat kanatları oldukça zayıf olan dostlarımız bu nedenle uçamamaktadırlar ve yardımımıza ihtiyaç duymaktadırlar. Biz de kolları sıvıyoruz ve Birdie ve Pinkie'ye yardım ederek maceraya atılmak için kolları sıvıyoruz.

Birdie'de Birdie ve Pinkie'nin engelleri aşabilmesi için sahip olduğumuz belli sayıdaki bomba ile yolları üzerindeki kutuları stratejik bir şekilde yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş oyunda ilerledikçe daha da zorlaşmaya başlıyor ve daha ince hesaplamalar yapmamız gerekiyor.

Birdie'de her bölümdeki performansımız yıldızlarla ölçülüyor. Oyunda yapacağımız yüksek puanları Game Center aracılığıyla paylaşabiliyoruz. Oldukça hoş grafiklere sahip olan oyun düzenli güncellemeler ile yeni bölümlere kavuşuyor ve oyunun içeriği giderek zenginleşiyor.

Birdie eğer fizik tabanlı bulmaca oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.