BiSU

1.2
BiSU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BiSU, iPhone ve iPad'inizden damacana su siparişi verebildiğiniz hızlı, sorunsuz bir uygulama.

BiSU, içme suyu olarak belli markaların damacana su ürünlerini tercih ediyorsanız iPhone ve iPad’inizde kesinlikle bulundurmanız gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Su siparişi verme işini oldukça basitleştiren ve hızlandıran uygulamada 20 su şirketi bulunuyor.

Telefondan isim ve adres bilgilerini paylaşarak uzun aşamalardan sonra bazen de sorun yaşayarak su siparişi verme işini mobilden tek dokunuşla hızlıca ve sorunsuzca sipariş vermeye dönüştüren BiSU uygulamasında şu an için sadece İstanbul’da hizmet veren su bayiler bulunmakta ancak ilerleyen zamanlarda Ankara ve İzmir’de de kullanılabilir olacağını düşünüyoruz.

BiSU üzerinden su siparişi vermek gerçekten çok basit. Öncelikle cep telefonunuzu, ardından adresinizi girerek kayıt oluyorsunuz. Su siparişi vermek istediğinizde ortadaki büyük butona dokunuyor ve listeden tercih ettiğiniz su markasını seçiyorsunuz. Bu noktada aboneliğiniz yoksa sonrasında da o bayiden bilgilerinizi vermeden hızlıca sipariş vermek içn abonelik başlatıyor ve siparişinizi tamamlıyorsunuz. Siparişiniz kapınıza kadar getiriliyor ve ek ücret alınmıyor.

BiSu üzerinden verdiğiniz su siparişlerinizin bedelini şu an için sadece kapıda ödeyebiliyorsunuz. Sonraki güncellemeyle mobilden kredi kartıyla da ödeme seçeneği ekleneceğini tahmin ediyoruz.

YORUMLAR