Bitcoin Billionaire 1.0 (ios)

Bitcoin Billionaire

1.0
Bitcoin Billionaire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    124

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Bitcoin Billionaire eğlenceli grafikleri ve ilginç altyapısıyla dikkat çeken ücretsiz bir oyun.

Bitcoin Billionaire retro atmosferiyle dikkatimizi çeken eğlenceli bir oyun. Hem iPhone hem de iPad’leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bu oyundaki temel görevimiz her ne kadar tekdüze olsa da oyuna serpiştirilen birkaç ufak ayrıntı, Bitcoin Billionaire’in orijinal bir çizgide ilerlemesini sağlıyor.

Oyuna başlarken hiçbir şeyimiz yok ve tamamen fakiriz. Eski bir ofiste bitcoin üretimine başlayan bir karakterin kontrolünü elimize alıyoruz ve yavaş yavaş para kazanmaya başlıyoruz.

Oyunda tek yaptığımız şey bitcoin üretebilmek için ekrana tıklamak. Kazandığımız paralarla ofisimizi geliştirebiliyor ve oyunu oynamıyorken de para kazanmaya devam edebilmek için bazı ekstra özellikler satın alıyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Bitcoin Billionaire’de de çok sayıda upgrade seçeneği ve ek satın almalar mevcut. Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da gerçek parayla satın alabileceğiniz versiyonla birlikte tüm reklamlar gidiyor. Açıkçası ücretsiz versiyonda yer alan reklamlar zaman zaman can sıkıcı olabiliyor.

YORUMLAR