BlaBlaCar 4.1.3 (ios)

BlaBlaCar

BlaBlaCar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlaBlaCar sayesinde şehirlerarası yolculuk yapan kullanıcılar arasında bir ağ kuruyor ve birbirlerine yardım etmelerine olanak sağlıyor.

Aktif olarak araba kullananların en büyük problemi sıkışık trafiktir. Mobil cihaz teknolojinin gelişmesiyle birlikte üreticiler bu soruna büyük ölçüde çözüm bulmaya çalışıyor ve görünüşe göre başarılı da oluyorlar.

BlaBlaCar isimli bu uygulama sayesinde artık şehirlerarası yolculuk yapacak olan kişiler birlikte seyahat edebilecek. Uygulama ile araç sahibi bir kişiyi buluyorsunuz ve gideceğiniz yer ortaksa birlikte seyahat ediyorsunuz. Temmuz ayında Index Ventures, Accel Partners, ISAI ve Lead Edge capital’dan 100 milyon dolarlık yatırım alan BlaBlaCar artık Türkiye pazarında da yer alıyor.

25 Eylül tarihinde kullanıma açılacak olan BlaBlaCar sayesinde kullanıcılar tamamen ücretsiz olarak sosyal ağa katılabiliyor. Gidecekleri yer ve tarihi de seçtikten sonra yolculuk detaylarını belirterek kendilerine en uygun kullanıcıyla etkileşime girebiliyor.

Uygulama temel olarak hem ulaşım masraflarını hem de tarfik sorununu en aza indirmeyi amaçlıyor. Eğer siz de sık sık seyahat ediyorsanız hem başkalarına faydalı olabilir hem de işiniz düştüğünde başkalarından yardım alabilirsiniz.

YORUMLAR