Blackpool

Blackpool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blackpool, esrarengiz gerçekleri ortaya çıkarmak için çözmeye çalışacağınız bulmacalardan oluşan heyecanlı ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Blackpool, iOS kullanıcılarının oynayabileceği ve farklı bir hikayeye sahip gizemli bulmaca oyunudur. Gizli objeleri bulma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Blackpool sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Oyun sizi ruhlarla dolu bir şehire götürecek ve bu aşamadan sonra olayları çözmek tamamen sizin elinizde. Kaliteli ve başarılı gizli obje bulma oyunları yapmakla bilinen Big Fish Games şirketi tarafından hazırlanan Blackpool'da oyuncular ipuçları bulmaya çalışarak bulmacayı çözmeye çalışacaklardır. Bulmacayı çözdüğünüzde ise olayların esarengizliği ortadan kalkacak.

Bir çok güzel özelliğe sahip olan oyunun yapısı itibari ile sadece objeleri bulmaya çalışmayacaksınız. Oyun içerisinde çözmeniz gereken ufak oyunlar ve bulmacalar bulunuyor. Sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz oyunlardan biri olan Blackpool'da 3 farklı oyun modu bulunuyor. Oyundaki mekanlar ise oldukça gerçekçi tasarlanmış.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir obje bulma oyunu arıyorsanız Blackpool'u ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR