Blades of Brim 1.0.0 (ios)

Blades of Brim

Blades of Brim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blades of Brim, Subway Surfers yapımcılarının yeni mobil oyunudur

Blades of Brim eğer Subway Surfers oynadıysanız ve hoşunuza gittiyse size daha fazla eğlence sunabilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blades of Brim'de canavarlar tarafından istila edilen bir krallığın son umudu olarak seçilen bir kahramanı yöneterek maceraya atılıyoruz. Bu krallığı kurtarmak için krallığın dört bir yanını gezmemiz ve bütün canavarları yok etmemiz gerekiyor. Kahramanımız bu iş için dev kılıcını yanına alıyor ve yola koyuluyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ederek serüvene ortak oluyoruz.

Blades of Brim, Subway Surfers yapımcılarının yayınladığı bir başka sonsuz koşu oyunu. Bu güzel görünümlü ve renkli oyunun Subway Surfers'tan farkı ise bir sonsuz koşu oyunu ve aksiyon oyunu karışımı olması. Oyunda kahramanımız sürekli koşarken onu yönlendiriyor ve karşısına çıkan duvarlardan kaçmasını, çukurların üzerinden atlamasını sağlıyoruz. Bu işi yaparken bir yandan kılıcımızı kullanarak da canavarlarla savaşıyoruz. Canavarları yok etmek için doğru zamanda onlara doğru hamle yapmamız gerekiyor. Eğer zamanlamamız yanlış olursa canavarlar bize saldırıyor ve canımız azalıyor.

Blades of Brim'de bize farklı kahraman seçenekleri de sunulmakta. Bu kahramanların arasında Subway Surfers'ın ana kahramanı Jake de yer alıyor. Oyunda ilerledikçe kazandığımız altınla yeni kahramanların ve kahramanlar için kullanabileceğimiz gösterişli zırhların kilidini açabiliyoruz.

YORUMLAR