Bladeslinger Ep.1

Bladeslinger Ep.1
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    227

  • Üretici

    Kerosene

Vahşi batı teması ile piyasaya giren Bladeslinger oyunu ilk hikayesi ile birlikte AppStore üzerinde yerini aldı. Oyun yüksek grafikleri ile dikkat çekiyor.

Bladeslinger adı ile vahşi batı temasını konu alan iOS oyunu 5,49 TL'lik etiketi ile AppStore’daki yerini aldı. Vahşi batı temasını aksiyon ve bilim kurgu ile birleştiren yapım kendi tarzı ile şu an piyasada bir ilk diyebiliriz. Kalitesini belli eden ve farkını bu şekilde ortaya koyan oyun bunun yanında yüksek grafik kalitesi ve oynanışı bakımından da göz alıyor. Bununla birlikte kontrol yapısı da kendini gösteriyor ve oyuncuyu fazla zorlamıyor. 

Bladeslinger oyunu, yüksek kalitesi sebebinden midir bilinmez fakat şu an iPhone 4 ve üstü ve iPad 2 ve üstü cihazlarda çalışıyor. Aynı şekilde iPod Touch için 4.nesil olması gerekiyor. Oyunun alt modellerde çalışmamasının sebebi ise işlemci olarak belirtilebilir. Farklı bir yapım olan Bladeslinger oyunu şu an ilk hikaye ile birlikte yayınlandı. Bu da demek oluyor ki yapımın devamı gelecek bekleyip nasıl bir yapım olacağını göreceğiz.

YORUMLAR