Bleenka

Bleenka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bleenka, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir arkadaş edinme uygulamasıdır.

Bleenka, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri sıradışı bir arkadaş edinme uygulamasıdır.

Birinden hoşlandıysanız ve hislerinizin dile getirmeye çekiniyorsanız, Bleenka üzerinde hoşlandığınız kullanıcıyı arayarak ona bir bleenk göndererek, kendisinden hoşlanan biri olduğunu ona bildirebilirsiniz. Hoşlandığınız kişinin bleenk'inize karşılık vermesi durumunda uygulama sizin için bir randevu ayarlayacaktır.

Bu noktada uygulamanın en can alıcı özelliklerinden bir tanesi karşınızdaki kişinin buluşma saati gelene kadar sizin kim olduğunuzdan haberdar olmayacak olmasıdır. Buluşma saati geldiğinde sizin kim olduğunuzu gerçekten görecek ve karşınızdaki kişi için de bu bir sürpriz olacaktır.

GPS aracılığıyla konumunuzu takip eden uygulama, kişilerin buluşma noktasında olup olmadığını da sizlere göstereceği için tatsız durumlarla karşılaşma olasılığınızda ortadan kalkmaktadır.

 

Bleenka profiliniz üzerinde kendinize ait kişisel bilgileri belirtebilir ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca aradığınız bay veya bayan arkadaşta aradığınız özellikleri de yine uygulama üzerinde belirleyebilirsiniz. Bu sayede uygulama sizin için en uygun arkadaş adaylarını bulacak ve bu sayede çok daha sağlıklı bir buluşma ortamını sizlere sunacaktır.

Yeni arkadaşlar edinmek ve insanlar tanımak için kullanabileceğiniz bu yenilikçi uygulama tamamen ücretsizdir. Hemen Bleenka'yı iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR