Blendoku 2 1.0.3 (ios)

Blendoku 2

Blendoku 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blendoku 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunudur

Blendoku 2 içerisinde zorlu bulmacalar içeren ve kendine has bir oyun mantığına sahip olan bir mobil renk eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Blendoku 2'de bizi klasik renk eşleştirme oyunlarından bir hayli farklı bir oyun tecrübesi bekliyor. Blendoku 2'deki temel amacımız farklı renklerin farklı tonlarını anlamlı ve mantıklı bir şekilde birleştirmek. Her bölümde bize oyun tahtası üzerinde farklı renklere ait farklı renk tonları sunuluyor. Bu renk tonlarını işaretli alanlar içerisinde yerleştirirken birbirleriyle bağlantılı olmalarına dikkat ediyoruz. Renkleri koyudan açığa doğru ya da açıktan koyuya doğru dizmemiz gerekmekte.

Blendoku 2'de işler ilk bölümlerde kolayken bölümleri geçtikçe bize birleştirmemiz için daha çok renk veriliyor ve işler karışıyor. Bazı bölümde bize renk geçişleri konusunda kılavuzluk yapan resimler de sunulmakta. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz multiplayer modunda diğer oyunculara karşı oynayabilmeniz mümkün. Oyunun multiplayer modu Blendoku 2'yi daha da heyecanlı hale getiriyor.

YORUMLAR