Blendoku 1.8.1 (ios)

Blendoku

Blendoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blendoku, iPhone ve iPad üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve renkleri dizmeye dayalı bir bulmaca oyunu.

iOS cihazlarınızda oldukça sıradışı bir bulmaca oyunu denemek istiyorsanız Blendoku isimli bu örneğe mutlaka göz atmanız lazım. Sudoku benzeri oyun mantığını ismine de yasıntan Blendoku ile amacınız size sunulmuş renk paletlerini mantıklı bir sıralamanın içerisine yerleştirmek. Bunun için başlangıçta ve sonda yer alacak olan renkleri tahmin edip aradaki renk dokularını normal bir renk skalası içerisindeki değişime göre dizmeniz gerekiyor.

Başlangıçta tek bir hat üzerinden başlayan oyun tek renkte koyudan açığa doğru giderken mantığını size anlatmaya çalışıyor. Bunun sonrasında aynı deneyimi monokrom bir düzlemde de yaşıyorsunuz ve üçüncü seviyeden itibaren çengel bulmaca benzeri bir bölüm sizi karşılıyor. Bu noktadan itibaren oyunun kafa kurcalayan kısmı başladığı gibi, her yönden mantıklı dizilmiş olması gereken hatlar çizmeniz gerekiyor.

Toplamda 525 bölüme sahip olan oyun zaman isteyen bulmacalare da göz önüne alınacak olursa oldukça uzun bir oyun keyfi sunuyor. Üstelik Blendoku tamamen ücretsiz. Renkleri ayırt etmek konusunda iyiyseniz veya böyle bir yetenmek geliştirmek istiyorsanız bulmaca çözerek harika bir egzersiz yapma imkanınız olacak. Uygulama içi satın alma ile 800'den fazla bölüme daha sahip olabiliyorsunuz.