Blinkist 2.6.1 (ios)

Blinkist

Blinkist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blinkist uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kitaplardaki bilgelik dolu alıntılara ulaşabiliyorsunuz.

Blinkist uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin her an her yerde okuyabilecekleri ve kitaplardan alınmış bilgelik dolu sözleri bir araya getiren ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve bilhassa kitap okumaya vakti olmayan ancak onlardan elde edinilebilecek bilgilere erişmek için kullanılabiliyor. Hem kolay kullanımı hem de sorunsuz yapısıyla dikkatleri çeken uygulama, Türkçe desteği sunmuyor ancak İngilizce'si ve Almanca'sı olan takipçilerimiz kolaylıkla kullanabilirler.

Uygulamada devamlı olarak çeşitli kitaplardan alıntılar yayınlanıyor ve bu alıntıları istediğiniz zaman kolaylıkla okuyabiliyorsunuz. Alıntıların özel olarak seçilmesi ve işe yarar bilgiler içermeleri sayesinde sadece bir kaç dakikada bilmediğiniz çok şey öğrenebiliyorsunuz.

Blinkist'in okuma, alıntı bulma sistemleri oldukça güzel ve etkili çalışır halde hazırlanmış. Bu nedenle ortam farketmeksizin yazıların okunması mümkün hale geliyor. Ayrıca sevdiğiniz kategorilerdeki içeriklere ulaşabilmeniz için pek çok farklı kategori uygulama içerisinde hazır olarak geliyor. Bu kategorilerin altında bulunan alıntıların hepsi de o kategoriye uygun olarak hazırlanmış kitaplardan alınmış durumda.

Uygulamada bazı küratörler de mevcut ve onların özel olarak gerçekleştirdikleri seçimlere erişebildiğiniz için kategori bazlı aramalar yerine bu kişilerin bireysel önerilerine de göz atabiliyorsunuz. Vakti dar ancak öğrenmek istediği şeyler çok olan kullanıcıların kesinlikle denemeleri gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR