Blitzcrank's Poro Roundup

Blitzcrank's Poro Roundup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blitzcrank's Poro Roundup ücretsiz bir mobil aksiyon oyunudur

Blitzcrank's Poro Roundup, League of Legends kahramanlarını mobil cihazlarınıza taşıyan ve bolca eğlence sunan bir mobil ilerlemeli aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir side scroller olan Blitzcrank's Poro Roundup, Riot Games'in düzenlemiş olduğu League of Legends Arcade kutlamalarına özel olarak geliştirilmiş ve sınırlı bir süre içerisinde indirilebilecek bir oyun. 21 Eylül 2015 tarihine kadar indirilebilecek olan Blitzcrank's Poro Roundup'da robotik golem kahramanımız Blitzcrank'ın serüvenine tanık oluyoruz. Oyunda bütün olaylar Blitzcrank'ın sevimli dostları olan poroların Baron Nashor tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. İyi niyetli golemimiz ise poroları kurtarmak için harekete geçiyor ve macera başlıyor. Blitzcrank'ı yönlendirmek ve düşmanlarıyla mücadele etmesine yardımcı olmak ise bize düşüyor.

Blitzcrank's Poro Roundup boyunca 11 farklı seviyeyi ziyaret ediyoruz. Bu maceramızda dev bir yaratık peşimizden sürekli bizi kovalarken poroları toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca çeşitli güçlendirmelerle süper yetenekler kazanabiliyoruz. Oyun içinde 4 farklı League of Legends kahramanından birini seçebiliyoruz. Bu kahramanlar için farklı kostüm seçeneklerine de sahibiz.

8 bit retro tarzda grafiklerle süslenmiş Blitzcrank's Poro Roundup keyifli bir vakit öldürme seçeneği.

YORUMLAR