Blockwick 1.1 (ios)

Blockwick

1.1
Blockwick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blockwick, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Blockwick, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli fakat zihin yoran bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Alışılmış ve sıradan bulmaca oyunlarından sıyrılan Blockwick orijinal bir atmosfer sunarak oyunseverleri uzun süre boyunca ekrana kilitlemeyi amaçlıyor. Açıkçası başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza detaylı ve özenli grafik modellemeleri ile oluşturulmuş bir arayüz çıkıyor. Detaylarda dahi kalite algısı yüksek seviyelerde seyrediyor ve oyuna dair en ufak bir özensizlik hissine kapılmıyoruz. Kaldı ki görsel tatmin bulmaca oyunlarının birincil hedeflerinden bir tanesi değil.

Oyundaki temel amacımız aynı renklere sahip blokları birleştirmek. Bloklar birleşince üzerlerinde taşıdıkları amblem parlıyor. Hepsini birleştirerek sembollerin tümünü yakmaya çalışıyoruz. Oyunda 48 farklı bölüm bulunuyor. Bu kategoride yer alan oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Blockwick'te de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlerleyen bölümler yeteneklerimizi sonuna kadar sınıyor.

Genel olarak oyundan memnun kaldığımızı söyleyebiliriz. Orijinal ve kaliteli bir bulmaca oyunu oynamak isterseniz Blockwick'e göz atmanız yerinde bir karar olacaktır.

YORUMLAR