Blocky Soccer 1.1 (ios)

Blocky Soccer

1.1
Blocky Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Soccer basit ve eğlenceli bir futbol oyunudur

Blocky Soccer basit bir şekilde oynanabilen ve bir o kadar da eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil futbol oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Soccer'da uluslararası turnuvalara katılan bir takımda oynayan bir futbolcuyu kontrol ederek başarı peşinde koşuyoruz. Oyunda rakiplerimizi çalımlayarak gole giden yol boyunca ilerliyoruz ve gol atmaya çalışıyoruz.

Blocky Soccer'ın oynanışı farklı oyun türlerini bir araya topluyor. Oyun temel olarak bir sonsuz koşu oyunu gibi oynanmakta. Futbolcumuz top sürerken sahada sürekli koşuyor ve karşısına rakip takım oyuncular çıkıyor. Temel amacımız ise rakip takip oyuncuları bize hamle yapıp durdurmadan önce sağa veya sola kaçarak onları çalımlamak ve yolumuza devam etmek. Oyunun bu yapısının yanısıra penaltılar da atıyoruz ve isabetli şutlar ile topu ağlarlar buluşturmaya çalışıyoruz.

Blocky Soccer'ın grafikleri bize Minecraft'ı anımsatmakta. Genel olarak güzel görünen oyun kısa sürede bir bağımlılığa dönüşebilmekte.