Bloo Kid 3.2 (ios)

Bloo Kid

3.2
Bloo Kid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloo Kid iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli bir platform oyunu.

Bloo Kid, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kötücül bir karakter tarafından kaçırılan sevgilisini kurtarmaya çalışan Bloo Kid'in macera dolu hikayesine tanık oluyoruz.

Özellikle retro oyunlar oynamaktan kullanıcılara hitap eden Bloo Kid'de tamamı el çizimi bölümler bulunuyor. Dikkat çekici bölüm tasarımlarına ek olarak oyunda chiptune ses efektleri ve müziklere yer verilmiş. Açıkçası tüm bu bileşenler oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor ve rakiplerinden ayrılmasını sağlıyor.

İlerlediğimiz bölümler boyunca karşımıza çok sayıda düşman ve engel çıkıyor. Ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan butonları kullanarak karakterimizi yönetebiliyoruz. Düşmanları alt edebilmek için üstlerine zıplamamız gerekiyor. Elbette bunu yaparken çok dikkatli olmamız gerekiyor; eğer zamanlamayı tutturamazsak ölme riskiyle karşı karşıya kalıyoruz. Toplamda üç canımız olduğu için ekstradan dikkat etmek gerekiyor.

Oyundaki tek amacımız düşmanları yenip bölümleri tamamlamak değil aynı zamanda rastgele serpiştirilmiş olan yıldızları da toplamak. Düşmanlarla yüzleşirken bunu yapması zaman zaman zor olabiliyor.

Sonuç olarak Bloo Kid, platform oyunları kategorisinin başarılı isimlerinden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması ise en büyük avantajı.

YORUMLAR