Blood & Glory 2: Legend 2.0.3 (ios)

Blood & Glory 2: Legend

Blood & Glory 2: Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , İsveççe , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    217

  • ÜRETİCİ

    Glu Mobile

Kanlı arenalarda amansız rakiplerle mücadele ettiğimiz bu oyunun en ilgi çeken yanları, son derece dinamik olan görselleri ve akıcı kontrolleri.

Blood & Glory 2: Legend iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir gladyatör savaş oyunudur. Kanlı arenalarda hayatınız ve şöhretiniz için mücadele edeceğiniz oyunda son derece gerçekçi bir şekilde hazırlanmış retina grafikler yer alıyor.

Dikkatimizi önceki versiyona ek olarak pek çok yeni karakterin, silahın ve hareketin eklenmiş olması çekiyor. Detaylı bir şekilde tasarlanmış çevre ve karakter modellemeleri oyundan aldığımız keyfi epey artırıyor. Böylesine gerçekçi ve dinamik bir savaş deneyimi sunan pek az oyun mevcut. Oyunun ücretsiz olduğunu da hesaba katarsak bu oyunun en popülerler arasında yer almasına şaşırmamak gerekiyor.

Oyuncular günlük olarak çeşitli hediyeler ve bonuslar kazanabilme şansına sahipler. Eğer kazandığınız bonusların sayısını ve niteliğini artırmak istiyorsanız her gün savaşlara katılmanız gerekiyor. Siz de gladyatör temalı heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Blood & Glory 2: Legend mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR