Bloody Harry 1.0.2 (ios)

Bloody Harry

Bloody Harry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloody Harry bol aksyion ve eğlence sunan bir mobil oyundur

Bloody Harry mutfağı istila edilmiş bir aşçının hikayesini konu alan bolca aksiyon ve eğlence sunan, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur.

Harry adlı aşçımızın mutfağı nereden geldiği belli olmayan ve çürümüş haldeki zombi sebzeler tarafından istila edilmiştir ve Harry bu nedenle müşterilerine servis yapamamaktadır. Bu durumda bu çürümüş sebzelere gününü göstermek ve intikam almak Harry'nin doğal hakkı olmuştur. Harry bu mücadelesinde zombi sebze ordularıyla karşılaşmalı ve mutfağını geri almalıdır.

Bloody Harry'de bolca aksiyon yer alıyor. Birçok farklı silah seçeneği Harry'nin emrine sunulurken çılgın silahlar oyunu renklendiriyor. Lazer silahları, pompalı tüfekler ve makinalı tüfekler gibi ateşli silahların yanında elektrikli testere ve satır gibi yakın dövüş silahlarını kullanabilmekteyiz. Oyunda ekstra hormonlu bölüm sonu sebzeleri ile yüzleşerek bu silahlarımızın yeterince etkili olup olmadıklarını test edebiliyoruz.

Bloody Harry'de ilerledikçe Harry'i geliştirebiliyoruz. Oyunda kazandığımız altınlarla ise yeni silahlar satın alabilmemiz mümkün. Oyun içerisinde bize geçici olarak avantaj kazandırakçak bonuslar bulunuyor ve oyuna renk katıyor. Onlarca görevin ve özel ödülün yer aldığı Bloody Harry, aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemekten zevk alacağınız bir alternatif.