Bloom.fm

Bloom.fm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloom.fm'i kullanarak iPhone ve iPad'inizde istediğiniz türdeki müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz.

Bloom.fm uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz ve istediğiniz türdeki müzikleri dinleyebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Radyo benzeri yapısıyla en güzel şarkıları karşınıza getirmeye çalışan uygulama, her ne kadar Türkçe şarkılar için destek vermese de, bilhassa yabancı müzik severler tarafından hoş karşılanacaktır.

Oldukça kolay kullanımı ve sade tasarlanmış arayüzü sayesinde müzikler arasında keşfe çıkmak yeterince rahat. Uygulamanın en dikkat çeken yanları arasında müzik ödünç alma seçeneği bulunuyor. Aylık 1 sterlin olan uygulama içi satın alma seçeneğini kullandığınızda, 20 şarkıyı ödünç alabiliyor ve cihazınıza indirerek her yerden internet bağlantısı olmasa bile dinleyebiliyorsunuz.

Eğer ödünç aldığınız 20 şarkıdan sıkılırsanız, istediklerinizi Bloom.fm'e geri verebiliyor ve yeni şarkılar kiralayabiliyorsunuz. Böylece her zaman için esnek bir müzik listesi oluşturabiliyor ve şarkılarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Elbette 20 şarkıdan fazlasını isteyenler için farklı aylık fiyatlandırmalar ile seçenekler bulunuyor.

Fakat uygulamaya para ödemek istemezseniz sadece radyo özelliğinden faydalanabilir ve hiç bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Ses kalitesi ve bağlantı sürekliliği açısından da bir sorun görmediğim uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR