Blue Angels 1.1 (ios)

Blue Angels

1.1
Blue Angels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blue Angels, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir akrobasi simülasyonu oyunudur.

Blue Angels, akrobasi meraklılarının büyük bir keyifle oynayacağı bir simülasyon oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, resmi bayramlarda hayranlıkla izlediğimiz akrobasi uçaklarının şovunu bizzat kendimiz gerçekleştirebilir ve değişik manevralar deneyerek kabiliyetinizi sınayabilirsiniz. Her yaştan insanın hoşuna gidecek Blue Angels'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

F/A-18 savaş uçağı ve C-130 nakliye uçağı ile Blue Angels takımının tüm rollerinde oynayabilmek hiç bu kadar heyecan vermemişti. Sizi bilmem ama uçak simülasyonlarını her zaman eğlenerek oynamışımdır ve çocukluktan gelen merakla harmanlayınca da hep ilgi çekici olmuştur. Blue Angels gerçek anlamda bir akrobasi uçağını sürme deneyimi yaşayabileceğiniz oyunlardan biri. Grafiklerinden tutunda kontrollerine kadar her alanda başarılı buldum ve gerçek akrobasi gösterileri sergileyebilmemize olanak vermesiyle de hayran kaldım. Akrobatik manevraların tüm sırlarını keşfetmek isterseniz denemenizi mutlaka öneririm.

Son olarak Blue Angels oyununun ücretsiz indirilebileceğini de söylemeden geçmeyelim. Akrobasi uçaklarına ilgi duyanların hoşuna gideceğine eminim.