BodBot 3.5 (ios)

BodBot

3.5
BodBot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bodbot, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sağlık ve fitness uygulamasıdır.

BodBot, sağlığına ve fiziksel görünüşüne önem verenlerin kullanmak isteyeceği bir fitness uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, egzersiz ve beslenme alışkanlıklarınızı kişiselleştirebilir ve hedefinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. 

Kişisel eğitmeniniz sloganıyla uygulama marketlerinde çıkış yapan BodBot uygulaması, vücut geliştirme ile ilgilenen sporcuların veya insanların kullanmak isteyeceği yazılımlar arasında yer alıyor. Seviyenize göre programlar öneren ve mevcut ekipmanlara sahipseniz ilerlemenizi kolaylaştıran BodBot, hayatınızın bir köşesine sporu yerleştirmenize olanak tanıyor diyebilirim. Kilo vermek ve sağlıklı yaşamı hayatının odak noktası haline getirmek isteyenlerinde tercih edebileceği uygulamada makro ve mikro besin ihtiyaçlarınızı da ayarlayabilirsiniz. 

Kişisel antrenörlerin ve spor salonlarının istediği ücretler düşünüldüğünde BodBot uygulaması gayet tercih edilebilir özellikler taşıyor diyebiliriz. Üstelik ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamaya ücret ödeyerek Plus sürümünede geçebilirsiniz. Açıkçası tam anlamıyla BodBot uygulamasından faydalanmak için Plus sürümünün alınabilir olduğunu düşünüyorum. Yağsız ve kaslı bir vücuda sahip olmak isteyenlere kesinlikle öneririm.