BolBol

BolBol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BolBol uygulaması ile hiç vakit kaybetmeden iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak bulunduğunuz yere yemek sipariş edebilirsiniz.

Geçmişte eve veya işyerimize yemek sipariş etmek istediğimizde direkt olarak yemek isteyeceğimiz yeri arardık ancak uzun süredir bu alışkanlık sona erdi ve kullanıcılar bu iş için hazırlanmış mobil uygulamaları ve web servislerini kullanmayı tercih ediyorlar. BolBol uygulaması da bu amaca hizmet eden ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve basit arayüzünü işlevselliği ile birleştirerek tercih edilebilecek uygulamalardan birisi haline geliyor.

Uygulama ile anlaşan pek çok restoran olduğu için bulunduğunuz şehirde istediğiniz yerden yemek sipariş edebilir, böylece restoran aramak zorunda kalmadan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki restoranlara yapılan kullanıcı yorumları, puanlamalar gibi konular çok daha kolay bir şekilde seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Komisyonsuz yemek siparişi verebilme
  • Puan ve rozet sistemi ile promosyonlar kazanma
  • Restoran ve yemek türü filtreleme aracı
  • Kapıda veya kredi kartıyla ödeme imkanı
  • Zamanlanmış yemek siparişi verebilme olanağı
  • Önceki siparişleri görme ve tekrarlama özellikleri

BolBol uygulamasında bulunan restoranların siparişlerinizi belirtilen süreler içerisinde getirmeleri gerekiyor ve bunun yanında restoranlara özel çeşitli kampanya ve promosyonlardan da faydalanabiliyorsunuz. Eğer şimdiye dek mevcut olan online yemek sipariş etme uygulamalarından memnun değilseniz iPhone ve iPad cihazlarınızda bir de BolBol uygulamasına şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR