Bold

1.2
Bold
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bold, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Bold, iPhone ve iPad üzerinde kullanabileceğimiz, fotoğraflara metin ekleme tabanlı çalışan bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde fotoğraflarımıza dilediğimiz gibi metin ekleyebiliyor ve bu yolla onları çok daha ilgi çekici bir hale getirebiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece kolay anlaşılır. Buna ek olarak sunulan seçeneklerin sayısı da bir hayli fazla. Uygulamada her beğeniye uygun bir font bulunuyor. Tek yapmamız gereken istediğimiz fontu seçmek ve metni yazmak.

Bold üzerinde önceden yazılmış 50'den fazla özlü söz bulunuyor fakat bunların hepsi İngilizce olarak hazırlanmış. Türkçe dilinde kendi metinlerinizi de yazma şansını var. Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz gibi Bold'ta da sosyal medya paylaşım seçeneklerine yer verilmiş. Oluşturmuş olduğumuz resimleri Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Genel olarak dertsiz, tasasız bir kullanım deneyimi sunan Bold, fotoğraflarını ilgi çekici kılmak isteyen herkesin kullanabileceği pratik bir uygulama.

YORUMLAR