Bombing Bastards: Touch!

Bombing Bastards: Touch!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    Sanuk Games

Bombing Bastards: Touch! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Bombing Bastards: Touch! eğer mobil cihazlarınızda hem klasik, hem de güzel görünen bir eğlence yaşamak isterseniz oynamaktan keyif olabileceğiniz bir bulmaca - aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyun bize 90'lı yılların yıldızı ve televizyonlarımıza bağladığımız atarilerimizin vazgeçilmez oyunu Bomberman'i hatırlatan bir oynanış sunuyor. Oyunda yine bombalarını kullanarak düşmanlarıyla savaşan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Oyundaki temel amacımız ise oyun haritasında bombalarımızı kullanarak kendimize bir yol açmak ve düşmanlarımızı yok ederek ilerlemek.

Bombing Bastards: Touch! içerisinde bombalarımızı yerleştirirken iyi hesaplama yapmamız gerekiyor; çünkü bombalarımızdan biz de zarar görebiliyoruz. Bu nedenle bombalarımızı yerleştirdikten sonra etki alanından hızlı bir şekilde çıkmalıyız. Ayrıca düşmanlarımızın hareketlerini de takip etmemiz gerekiyor. Standart düşmanların yanısıra oyun boyunca kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da savaşmaktayız.

Bombing Bastards: Touch! göze hoş görünen görsel efektlerle süslenmiş bir mobil oyun.

YORUMLAR