Boni

Boni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boni, alışveriş merkezlerindeki mağazaları gezerek puan kazanıp, bu puanları hediyeye çevirebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Boni, alışveriş merkezlerindeki mağazaları gezerek puan kazanıp, bu puanları hediyeye çevirebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Uygulamayı yüklediğinizde ünlü markalar, siz onların mağazalarını gezince Boni puanlar kazandırıyor. Bu puanları biriktirerek, puan havuzunda bulunan çeşitli indirimleri, hediye çeklerini ve ödülleri çekilişsiz kurasız kazanma fırsatı yakalıyorsunuz.

iBeacon ağını kullanan uygulamanın çalışma sistemi şu şekilde; istediğiniz mağazayı seçtikten sonra uygulama size mağazayı tarif ediyor. Cihazınızın Bluetooth özelliğiyle mağazalarda bulunan vericilerle bağlantı kuruluyor ve puanınız hesabınıza işleniyor. Listede bulunan mağazalar ve kazandırdıkları puanlarla hediyenizi seçtikten sonra danışmaya müracaat ederek hediyenizi alabiliyorsunuz.

Boni uygulamasını kullanan alışveriş merkezleri; Marmara Park, Ankamall, Neomarin, Metro City, Palladium, Anatolium, Acity Outlet, 365 AVM, Maltepe Park, Vialand, Tekira ve Espark şeklinde sıralanıyor. Yeni bir girişim olan bu sisteme her hafta yeni bir alışveriş merkezi ekleniyor.

Eğer alışveriş yapmayı, alışveriş merkezlerinde gezmeyi seviyorsanız, Boni uygulamasıyla birlikte bu zevkinizi hediyelerle taçlandırabilirsiniz. iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Boni’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR