BoothStache 1.4.1 (ios)

BoothStache

BoothStache
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,409

  • Üretici

    PiVi & Co

Fotoğraflarınıza bıyıklar ekleyerek onları çok daha eğlenceli hale getirmek isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

BoothStache uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli uygulamalardan bir tanesi ve kendi fotoğraflarınız üzerinde bıyıklarınızı değiştirerek eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor. Özellikle bıyıklı olsaydı nasıl olacağını merak edenlerin fonksiyonel olarak da kullanabilecekleri uygulamada işlemler oldukça kolay bir şekilde tamamlanıyor.

Kendi yüz fotoğrafınızı çektikten sonra uygulamanın içerisinde bulunan seçenekleri kullanabilir ve direkt olarak bıyıklı halinizi görebilirsiniz. Ayrıca bıyıkların fotoğrafınız ile uyumlu olması için gereken parlaklık, renk doygunluğu ve diğer kontrast ayarlarını da yapabilen uygulama böylece yapay bir şekilde değil doğal bir şekilde bıyıklı olarak görünmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken dilerseniz yeni bir fotoğraf çekebilir, dilerseniz varolan kayıtlı fotoğraf veya Facebook fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. Çalışırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama aynı zamanda arkadaşlarınızla resimlerinizi hemen paylaşmanıza da olanak veriyor. Ücretsiz olan uygulamaya daha fazla bıyık seçeneği ekleyebilmek için uygulama içerisinden satın alma işlemleri de yapabilirsiniz.

YORUMLAR