Borajet Airlines

Borajet Airlines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Borajet Airlines, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

Borajet Airlines, uçuşlarınızla ilgili her türlü işlemi yapabileceğiniz resmi bir seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu Borajet uygulamasında, bilet alma işlemlerinizi, check-in işlemlerinizi ve rezervasyonlarınızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer kullanıcılarımız arasında yurtdışına veya yurtiçine seyahat etmeyi düşünenler varsa, bu alanda var olan uygulamarın sayısının giderek arttığını söylemeliyim. Artık tüm havayolu şirketinin kendine ait bir uygulaması var ve yaptıkları tüm kampanyalardan anında haberdar olabiliyorsunuz. Borajet'in bu uygulaması da bahsettiğim tüm işlemleri gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor. Dilediğiniz her yerden bilet alabiliyor, FlyBorajet'e üye olabiliyor, mobil cihazınızdan check-in işlemlerinizi halledebiliyor ve Borajet'in tüm indirimlerinden anında haberdar olabiliyorsunuz. 

Eğer sık seyahat eden biriyseniz Borajet Airlines resmi uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Güzel kampanyaları kaçırmamak için denemenizi öneririm.

YORUMLAR