Borderline 1.4 (ios)

Borderline

1.4
Borderline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Borderline, iPhone ve iPad sahiplerinin boş zamanlarını değerlendirmek ve eğlenmek için oynayabileceği ücretsiz bir iOS beceri oyunu.

Borderline, çizgi üzerinde kontrol edeceğiniz yuvarlak top ile önünüze çıkan tüm engeller aşıp bölümlere geçmeye çalışacağını eğleneli, yeni ve heyecanlı oyun. Sade fakat çok renkli grafikler ile geliştirilen Borderline'da amacınız ilk olarak her zaman bölümler tamamlamak.

Siz top ile çizgi üzerinde ilerleken önünüze farklı şekillder bir çok engel çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için engeller çizginin ne tarafındaysa, çizginin diğer tarafına geçerke oradan ilerlemeye devam etmeniz gerekiyor. Oyun yapısı ve oynanışı olarka basit olmasına rağmen, iş aksiyona geldiğinde öle olmadığını anlıyorsunuz.

Hızlı ve eğlenceli bir oyun olan Borderline, popüler mobil oyunlar geliştirmesiyle ünlü olan CrazyLabs tarafından hazırlandı.

Oyun içerisindeki multiplayer oyun modu desteği sayesinde arkadaşlarınız yada diğer online oyuncular ile karşılaşarak yarışmak mümkün. Eğer hızlı reflekslere sahipseniz, arkadaşlarınızı yenmek için oyun çağırabilirsiniz.

Son zamanlarda popüler olan ilerleme oyunlarından bir tanesi olan Borderline'ı iPhone ve iPad'lerinize hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR