Boson X 1.0.26 (ios)

Boson X

Boson X
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boson X, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça farklı ve değişik bir koşma oyunudur.

Boson X, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça farklı ve sıra dışı bir koşu oyunudur.

Ölümcül bir bilimsel deneyin parçası olacağınız oyunda, parçacık hızlandırıcısı içerisinde bir yandan koşarken, bir yandan engelleri atlatmaya çalışacak bir yandan da altınızda sürekli olarak dönen zemine ayak uydurmaya çalışacaksınız.

Bir parçacıktan diğer bir parçacığa atlayarak son sürat koşmanız gereken oyunda gerekli hıza ulaşarak enerji çarpışmaları oluşturmanız ve oyuna adını veren Boson X'i ortaya çıkarmanız gerekiyor.

Sürekli olarak hareket halinde olan bir düzlem üzerinde koşarken hem reflekslerinizin hem de dikkatinizin çok iyi olması gerekiyor, yoksa yeterli hızlara ulaşma şansını yakalayamayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde parçacıkların renkten renge girmesi ve yanıp sönen aykırı renklere sahip olması dikkatinizi oldulça zorlayacak.

Bakalım Bosson X'i açığa çıkarabilecek kadar hızlı koşmayı başarabilecek misiniz?

Not: Oyunun bazı bölümlerinde yer alan yanıp sönen ışıklar bazı kullanıcılar üzerinde olumsuz reaksiyonlara neden olabilir.