Bouncy Hero 1.2.3 (ios)

Bouncy Hero

Bouncy Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Hero, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bouncy Hero, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunudur. Eşsiz bir kurguya sahip olan oyunda becerilerinizi sergilemeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olan Bouncy Hero, renkli görselleri ve etkileyici kurgusuyla ön plana çıkıyor. Farklı bölümlere ve karakterlere sahip olan oyunda engellerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Reflekslerinizi sınayabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. 21'den fazla hayvana ve 40'dan fazla karaktere sahip olan oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Eğer sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız Bouncy Hero'yu mutlaka denemelisiniz.

Zorlu bir oynanışa sahip olan Bouncy Hero, birbirinden zorlu görevleriyle de karşımıza çıkıyor. Küp küp grafikleriyle de ilgi çekici bir atmosfere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Bouncy Hero oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR