Bounder's World

Bounder's World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounder's World, eğlenceli bir atmosfer sunan, sürükleyici bir beceri oyunu.

Bounder's World, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir beceri oyunu arayanları göz atması gereken ilk seçeneklerden biri olmalı. Heyecanlı yapısı ve bir an bile azalmayan dinamizmi ile dikkat çeken bu oyunda başarılı olabilmek için çok iyi reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Oyundaki yegane amacımız kontrolümüzde olan tenis topunu başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar sağ salim götürmek. Buna ek olarak bir de bölümlere serpiştirilmiş olan yıldızları toplamaya çalışıyoruz. Elbette bunları yapmak hiç de kolay olmuyor çünkü bölümler esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor.

Oyunun zor kılan detaylardan bir tanesi de kontrol mekanizması. Cihazımızın hareketlerine göre hareket eden top oyunun zor kısmını oluşturuyor. Cihazımızı eğdiğimiz yöne doğru top hareket ediyor. Binaların üzerinden zıplayarak yol aldığımız için cihaz hareketlerini son derece hassas bir şekilde yönetmemiz gerekiyor.

Bounder's World'ün en iyi yönlerinden bir tanesi de dört farklı oyun moduna sahip olması. O anki ruh halinize göre sunulan modlardan bir tanesi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Sunulanlar arasında yıldız toplama, hedeflere iniş yapma, en az zıplamayla bölümü tamamlama ve en fazla binaya zıplama gibi farklı modlar bulunuyor.

Beceri oyunları dikkatinizi çekiyorsa bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız Bounder's World'ü mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR