Bounsy

Bounsy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit ve sade görünen bir beceri oyunu olan Bounsy'de parmaklarımızı kullanarak boncukları belirtilen yerde toplamaya çalışıyoruz.

Bounsy iOS cihazları üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Ücretsiz olan Bounsy, kullanıclara farklı bir deneyim sunuyor.

Son derece basit bir yapı üzerine kurulan oyundaki temel amaç, belli bir noktadan aşağı bırakılan boncukları hedef alanda toplamak. Boncuklar toplamamız gereken alandan oldukça uzakta salınıyorlar. Aradaki iletim görevini parmaklarımızla tamamlamak zorundayız. İlk başlarda kolay gibi görünse de zamanla bölümler daha komplike bir hal alıyor.

Oyuna kısa bir kılavuz video izleyerek başlıyoruz. 60'tan fazla bölüm içeren oyunda rahatsız edici reklamlar bulunmuyor. Oyunun ücretsiz olduğunu düşünürsek bu önemli bir ayrıntı olarak nitelenebilir. Oyunu farklı kılan noktalardan biri de oyunculara arkadaşlarını davet etme şansı vermesi. Arkadaşlarınızı davet ederek kodlar kazanıyor ve bu kodları gizli görevler açmak için kullanabiliyorsunuz.

Tasarım olarak son derece sade görünen oyun, özellikle beceri oyunlarından keyif alan oyunseverleri belli bir süre meşgul düzeyde. Fakat belirtmek gerekiyor ki oyun belli bir süre sonra monoton hale geliyor ve sıkıcı olabilir.

YORUMLAR