Bounty 1.05 (ios)

Bounty

Bounty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    Twentify

Mobil cihazınızdan haritayı açınca kısa bir süre başkalarına yardımcı olup para kazanmanızı sağlayacak ücretsiz bir uygulama.

Türkiye'den gelen son derece orjinal bir fikir sayesinde Bounty isimli bir uygulama mağazalardan bizlere ulaşıyor. Tolga Bakkaloğlu ve Twentify yapımı bir çalışma olan Bounty, dışarıda gezerken bu uygulamayı açacak olan kullanıcılara para kazandırmayı vaadediyor. Mobil kullanıcılar için interaktif ve para kazndıran bir dünya inşa etme arzusu taşıyan bu uygulama aynı zamanda insanlar ile temas kurmak isteyen işletmelere de yardımcı olma potansyeli taşıyor. Uygulamanın içerisinde yer alan haritalardan etrafınızda yer alan paralı görevleri takip etmeniz mümkün.

Bu uygulamada sizden yapılması istenen işlerden başkalarına da yardımcı oluyorsunuz. Örneğin, yeni üretilen bir ürünün ilk test grubu olma veya bir işteme menüsünün fotoğraflarını çekme gibi hızlıca tamamlanacak ve para elde edilebilecek görevler sıkça rastlanan türler arasında yer alıyor. Uygulamayı açarak haritayı açmanız yeterli olacaktır. Bundan sonrası size konumlarıyla birlikte gösterilecektir. Burada vaadedilen ücretler görevinizi tamamladığınızda banka hesabınıza aktarılacaktır. İşletmeler ile toplum arasında ilginç bir yakınlık kuran Bounty aynı zamanda sıradışı bir sosyal deneye de ev sahipliği yapan bir uygulama.

iOS cihazlarınız için tasarlanmış Bounty isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Böylece hiçbir ücret ödemeden para kazanabileceğiniz bir hizmetten faydalanıyor olabileceksiniz. Bu konu ilginizi çektiyse uygulamayı denemenizi öneririm.

YORUMLAR