Bow Hunter 2015 1.0.0 (ios)

Bow Hunter 2015

Bow Hunter 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bow Hunter 2015 gerçekçi bir avcılık oyunudur

Bow Hunter 2015 oyunculara gerçekçi bir avlanma tecrübesi sunmayı hedefleyen bir mobil avcılık oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Bow Hunter 2015'de ok ve yay kullanmada usta bir avcıyı yönetmekteyiz. Oyundaki temel amacımız ise bize verilen geyik avı görevlerini gerçekleştirmek. Bu görevler başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe görevler de zorlaşmaya başlıyor.

Bow Hunter 2015'de avlanırken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. Oyun etrafta koşturarak sağa sola mermi saçtığınız basit bir avlanma oyunu değil. Bir geyiği avlamak için oldukça sessiz hareket etmeniz ve geyikleri ürkütmeden onlara yaklaşmanız gerekiyor. Yanlış atacağınız bir adım geyikleri uyararak onların hızlı bir şekilde kaçmasına ve av görevinizin başarısız olmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle bizi zorlu bir mücadele bekliyor.

Bow Hunter 2015'de avcımız ok ve yayıyla avlanmakta. Bize verilen görevlerde ilk olarak geyiklerin yerini tespit etmemiz gerekiyor. Bu iş için uzun mesafeli dürbünümüzün yanında kızılötesi ve termal görüş sistemlerinden de faydalanabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça ok ve yayımız için yeni nişan alma sistemleri, yay ve ok çeşitlerinin kilidi açılıyor. Avcımız için farklı kamuflaj giysileri seçeneğine de sahibiz.

FPS kamera açısıyla oynanan Bow Hunter 2015'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR