Bowling King 1.9.0 (ios)

Bowling King

Bowling King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bowling King, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde gerçekçi bir bowling oynama deneyimi yaşamanızı sağlayan eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Bowling salonlarının kralıyım, strike'dan aşağı atış yapmam diyorsanız sizi bir de Bowling King oyununa alalım. Bowling King, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en gerçekçi bowling oyunlarından bir tanesidir.

Oyunun ilk dikkatimi çeken özellikleri arasında grafik ve tasarımları yer alıyor. Bunun nedeni ise diğer bowling oyunlarının aksine bowling oynayabileceğiniz pek çok farklı tasarımda bowling salonu bulunuyor. Böylelikle oynarken sıkılmanız mümkün olmuyor.

Dünya genelindeki diğer oyuncular ile birlikte online olarak !e 1 karşılaşacağınız oyunda kral olmanız için diğer tüm rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor. Oldukça gerçekçi bir oyun yapısına sahip olan oyunda, Dünya sıralamasına girmek için oldukça falza uğraşmalısınız. Diğer oyuncular ile oynamak istemediğinizde ise tek başınıza pratik yaparak yeteneklerinizi test edebiliyorsunuz.

Oyunda başarmanız gereken 150'den fazla başarı bulunuyor. Bunları elde etmek için hem çok oynamanız hem de başarılı olmalısınız. Oyunda kazandıkça çip kazanacaksınız. Bu çiplerle oyun içerisindeki mini oyunlardan oynayabilirsiniz.

Oyunda elde ettiğiniz başarıları arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz oyun içerisinden direkt olarak Facebook paylaşımında bulunabiliyorsunuz. Birden fazla dil desteğine sahip olan oyunu kesinlikle denemelisiniz. Özellikle bowling severlere kesinlikle tavsiye ettiğim Bowling King'i oynamak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR