Brain Teaser Luxe

Brain Teaser Luxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tetris oyununa benzerliğiyle dikkat çeken Brain Teaser Luxe tamamen mantıksal çözümlemelere dayalı bir zeka oyunu.

Brain Teaser Luxe daha çok zeka çalıştırma üzerine odaklanan keyifli bir oyun. Aynı ekrana uzun süre bakarak düşünmeyi ve en iyi çözüm yolunu aramayı başarabilecek kapasiteye sahipseniz bu oyunu deneyebilirsiniz. Fakat daha hızlı ilerleyen, aksiyon dozu yüksek bir oyun arıyorsanız Brain Teaser Luxe kesinlikle size göre değil.

Oyuna ilk girdiğiniz anda bir zamanların popüler Tetris oyununa benzer şekillerin yer aldığı bir ekran bizi karşılıyor. İlk birkaç bölüm oyuncuları oyuna ısındırmak için tasarlanmış. Birkaç bölüm sonra oyunun gerçek etkisi hissedilmeye başlıyor. Brain Teaser Luxe’deki amacımız bize verilen şekilleri kullanarak ekrandaki alanı doldurmak. Farklı şekillerin yer alması oyunu biraz zorlaştırıyor. Hangi şeklin nereye gitmesi gerektiğini bulmak vakit alıyor.

Gelişmiş mantıksal çözümlemelere dayanan bu oyun epey vakit alıyor. Hatta tek bir bölüme takılı kalıp saatlerce zihin yormanız da olası seçenekler arasında yer alıyor. Böylesine zorlu bir mücadele ilginizi çekiyorsa Brain Teaser Luxe’ü oynamamak için hiçbir sebebiniz yok.

YORUMLAR