BrainPOP Featured Movie 3.1 (ios)

BrainPOP Featured Movie

3.1
BrainPOP Featured Movie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler bilimi eğlenceli anlatımla sunan başarılı bir mobil uygulama.

Genel kültürü takip etmeyi seviyor musunuz? Genelde merak etttiğiniz bir bilginin peşinde koştururken arama motorunda saatlerinizi harcadığınız oluyorsa buna dur demenin bir yolu da BrainPOP Featured Movie isimli bu uygulama ile mevcut. Zengin popüler bilim içeriği ile dikkat çeken uygulama size seçilmiş makale yazılarını olabildiğince eğlenceli bir şekilde anlatma gayesi içerisinde. Bununla birlikte hatırlatıcılar da sunabilen uygulama bildirimler sayesinde ilginizi çekebilecek konularla sizi yakalayabiliyor.

Ücretsiz bir hizmet olarak karşımıza çıkan BrainPOP Featured Movie aynı zamanda ücrete tabii tutulan bir abonelik sistemi kullanarak kullanım alanınınızı genişletebiliyor. Sizin ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanmış videolar ve bulmacalar eşliğinde bilgi testi gibi imkanlar sunan BrainPOP portalı size 750'den fazla örnek ile dolu dolu bir vakit geçirtecektir.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış BrainPOP Featured Movie isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve ücret ödenmemesi durumunda da güzel bir kullanım alanı sunuyor. Abonelik tercihini kabul etmeniz durumunda ise yepyeni bir dünya sizleri bekliyor olacak.

YORUMLAR