BrainWars 1.0.7 (ios)

BrainWars

BrainWars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için hazırlanan BrainWars oyunu sayesinde dünyanın her yanından oyuncularla zekanızı yarıştırabilir ve onlardan daha fazla puan almaya çalışabilirsiniz.

BrainWars oyunu, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış zihin zorlayan oyunlardan bir tanesi ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Aklınızı, zekanızı ve mantığınızı zorlayacak pek çok oyuna sahip olan uygulama, bu sayede hem kendinizi test etmenizi sağlıyor, hem de dünyanın her yanından oyuncularla kapışarak onlara karşı zaferler kazanmanıza yardımcı oluyor.

Oyunun içerisinde bulunan farklı seçenekleri kullanarak sayı bazlı alıştırmalardan tutun da renk bazlı alıştırmalara kadar çok farklı opsiyonlar bulacaksınız. Bunların her birinde alacağınız daha yüksek puanlar, sizi rakiplerinizin önüne geçirecek ve daha zeki olduğunuzu kanıtlayabileceksiniz.

Oyunun arayüzü temiz ve anlaşılır bir şekilde tasarlandığı için direkt olarak varolan alıştırmalara odaklanabiliyorsunuz. Tüm dünyanın listelendiği bir puanlama sistemi olduğu için isterseniz dünyanın en zekisi bile olabilirsiniz. Uygulamadaki oyunlar birbirlerinin taklitleri olmadıkları için her defasında karşınıza farklı bir soru çıkacaktır ve bu sayede tekrar ede ede puanlarını yükseltebilen kişiler olmadan gerçek bir şekilde kendinizi karşılaştırabilirsiniz.

Satın alınabilecek coinler sayesinde istediğiniz kadar tekrar yapma ve oynama şansınız var ancak ücret ödemeden de oyundan keyif alınabiliyor. Dilerseniz sosyal ağlardan puanlarınızı paylaşabiliyor veya arkadaşlarınızı da oyuna davet edebiliyorsunuz.

Birbirinin aynısı aksiyon, koşu veya strateji oyunlarından sıkıldıysanız ve farklı şeyler arıyorsanız BrainWars kesinlikle denemeniz gereken iOS oyunları arasında yer alıyor diyebilirim.

YORUMLAR