Brave Frontier 1.3.0 (ios)

Brave Frontier

Brave Frontier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıra tabanlı bir JRPG arayanlar için iOS cihazlarında bulunan en makul seçeneklerden bir tanesi de Brave Frontier.

Yalın bir rol yapma oyunu arayanlar için hazırlanmış bir mobil oyun olan Brave Frontier, nostaljik oyun dünyasına merak edenlere hitap edecek bir havaya sahip. Tabii ki de her RPG oyununda olduğu gibi bu oyunda da sizi bekleyen ve sizin kurtarmanız gereken bir dünya söz konusu. Bu oyunda bu dünyanın ismi Grand Gaia. Grand Gaia dünyası büyülü bir ortam ve gizli güçlerin saklandığı bu yaşam alanında tehlikeli güçlerin tüm yaşam alanını tehdit etme olasılığı çok yüksek.

Tanrılar tarafından muhafaza edilmiş olan bu güçlerin kaosu önlemesi için savaş dolu bir yolculuğa koyulup denge unsurunun yok olmaması için mücadele etmeniz gerekiyor. 5 kişiden oluşan ekibinizle karşınıza çıkan rakiplere karşı sıra tabanlı bir savaş stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Japon animasyonlarının sevilen örnekleriyle bezenmiş olan bu oyun, katmış olduğu animasyon unsuruyla size JRPG tadını vermeyi başarıyor.

Dost veya düşman olsun, oyunda yer alan karakterlerin hepsine atanmış element güçleri var. Toplamda 6 tane olan bu elementler sırasıyla ateş, toprak, şimşek, su, ışık ve karanlık seçeneklerinden birine sahip. Bu elementler arasında bir taş-kağıt-makas üstünlük ilişkisi varken kategori dışı kalan ışık ve karanlık elementlerinin birbirilerine karşı avantajları var.

Brave Frontier oyunu ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor, ancak iOS cihazlara çıkan birçok rpg oyunu gibi bu örnekte de sıkça uygulama içi satın alma seçenekleriyle karşılaşacaksınız.

YORUMLAR