Brave Guardians 1.0.2 (ios)

Brave Guardians

Brave Guardians
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    Chundos Studio

Brave Guardians eğlenceli ve güzel grafiklere sahip bir strateji oyunudur

Brave Guardians eğer iOS işetim sistemine sahip bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Oldukça yüksek kaliteye sahip grafikleri ve sevimli animasyonlarıyla benzer kule savunma oyunlarından ayrılan Brave Guardians'da Pepo, Tiko, Zagi ve Rapu adlı 4 kahramanımızın hikayesini konu alıyor. Kendilerine özel büyülü yeteneklere sahip olan kahramanlarımız yaşadıkları fantastik dünyayı tehdit eden acımasız yaratıklara karşı efsanevi bir mücadeleye girişiyorlar ve biz de onlara yardımcı olarak eğlenceye ortak oluyoruz.

Brave Guardians bize 4 farklı fantastik dünya, 2 farklı oyun modu, 4 farklı savunme kulesi, 4 farklı kahraman ve bu kule ve kahramanlar için 6 yükseltme seviyesi sunuyor. Oyunda kamerayı serbest bir şekilde yöneterek görüş açısını tercihlerimize göre değiştirebiliyoruz. Brave Guardians'da temel amacımız üzerimize akın akın gelen düşmanları durdurmak. Bu iş için kaynaklarımızla satın alacağımız kuleleri stratejik olarak yerleştimeliyiz. Oyunu daha heyecanlı kılan bölüm sonu canavarları ile aksiyon odlu mücadelelere girişebilmemiz de mümkün.

Brave Guardians eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidecektir.

[video=5140}

YORUMLAR