Bravofly 5.4.3 (ios)

Bravofly

Bravofly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bravofly sayesinde uçuş seferlerini, tarihlerini, kalkış ve varış saatlerini kolayca takip edebiliyoruz.

Bravofly, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uçuş seferleri takip uygulaması. Son derece pratik bir kullanım deneyimi sunan Bravofly'ı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Bu uygulamayla yapabileceklerimiz arasında uçuş tarihlerine göz atabiliyor; havaalanı, kalkış, varış, havayolu şirketi ve hatta fiyata göre arama dahi yapabiliyoruz. Son derece net bilgiler sunan Bravofly sayesinde seyahatimiz esnasında uçuşla ilgili yaşayabileceğimiz potansiyel sorunları bertaraf etmiş oluyoruz.

Uygulamayı kullanarak sadece arama yapmakla kalmıyor, seyahat planımıza uyan uçuşlar için rezervasyon yaptırabiliyoruz. Üst düzey güvenlik unsurlarına sahip olduğu için uygulama asla tehlike yaratmıyor ve kişisel bilgilerimizin tehlikeye düşmesini engelliyor. Uygulamayı internet bağlantımız olduğu sürece kullanabiliyoruz.

Açıkçası uçakla seyahat eden herkes Bravofly'ı mobil cihazında bulundurmalı. Hem tasarımı hem de işlevi itibariyle son derece faydalı bir asistan olma niteliği taşıyor.

YORUMLAR