Break The Ice: Snow World 2.6.3 (ios)

Break The Ice: Snow World

Break The Ice: Snow World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz üçlü eşleme oyunudur.

Üçlü eşleme oyunları, her yaştan kullanıcının severek oynadığı mobil oyun kategorilerinden bir tanesi. Artık o kadar çok birbirine benzeyen oyun var ki, iyilerini ayırt etmek zor olabiliyor. Break The Ice: Snow World de aslında çok farklı olmasa da canlı renkleri ve pürüzsüz ve sorunsuz ilerleyen oyun tarzıyla beğeneceğinizi düşünüyorum.

Break The Ice: Snow World, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, reklamlı ve uygulama içi satın alma seçeneği sunan bir üçlü eşleme oyunu. Oyunda amacınız aynı renkte kareleri bir araya getirerek yoketmeye çalışmak.

Bunun için kullanabileceğiniz belli miktarda hareket hakkınız var ve ne kadar az hareket kullanırsanız o leveli o kadar çok yıldız alarak tamamlayabiliyorsunuz. Yine oyunda classic, expansion ve arcade olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunuyor.

Oyunda pek çok level bulunuyor ve ilerledikçe de bölümler zorlaşıyor. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için eğlenceli bir yöntem olduğunu düşünüyorum, bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR