Breakin' Grounds

Breakin' Grounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strateji ve savaş oyunu

Breakin' Grounds, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir streateji-savaş oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyuna ilk girdiğimizde esin kaynağının Clash of Clans olduğunu anlıyoruz. Fakat bu esinlenme taklit değil de daha çok ortaya keyifli bir oyun çıkarma amacıyla yapılmış gibi görünüyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Breakin' Grounds'ta da mücadeleye sınırlı kaynaklarla ve az sayıda binayla başlıyoruz. Sahip olduğumuz kaynakları verimli bir şekilde kullanarak yerleşkemizi genişletmeye çalışıyoruz. Elbette bu esnada karşımıza pek çok rakip çıkıyor. Bu rakiplere karşı üssümüzü savunmak ve kaynaklarımızı korumak birincil görevlerimiz arasında. Yeterince güçlü olduğumuzda düşman üslerine saldırılarda bulunabiliyor ve onların kaynaklarına el koyabiliyoruz.

Oyunun en ilgi çeken yanı çeşitlilik sunan oyun yapısı. Oyuncular kendi üslerini diledikleri gibi inşa etmekte tamamen özgürler. Herhangi bir engelleyici faktör söz konusu bile değil Bu durumdan ötürü çok farklı tasarımlara sahip üsler kurabilmek mümkün oluyor.

Oyun ilk bakışta biraz karışık gibi görünse de zamanla alışılıyor. Zaten tüm kontroller oyun deneyimini artırmak amacıyla optimize edilmiş. Eğer siz de savaş ve strateji karışımı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Breakin' Grounds tam size göre.