Breaking Bad: Empire Business

Breaking Bad: Empire Business
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breaking Bad: Empire Business mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir stratehi oyunudur

Breaking Bad: Empire Business eğer Breaking Bad dizisinin hayranıysanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Breaking Bad: Empire Business'de oyunculara tıpkı dizide olduğu gibi herşeye sıfırdan başlayarak kendi yer altı suç imparatorluklarını inşa etme imkanı veriliyor. Oyuncular Amerika'nın gördüğü en büyük uyuşturucusu olmak için mücadele ederken işlerini yürütebilmek için diğer üreticilerle de rekabete giriyorlar. Online altyapıya sahip olan oyunda diğer oyunculara karşı mücadele ediyoruz ve sürükleyici bir maceraya atılıyoruz.

Breaking Bad: Empire Business'te operasyonlarımızı yürütmek için Breaking Bad dizisinin ünlü kahramanlarından destek alabilmekteyiz. Çılgın kimya öğretmeni Walter White'ın yanısıra Jesse Pinkman, Gus Fring ve Saul Goodman gibi kahramanları operasyonlarımızda görevlendirebilmekteyiz. Ayrıca özel elemanları da ekibimize dahil edip geliştirebiliyoruz.

Breaking Bad: Empire Business oynanış olarak bir şehir sümülasyonu şeklinde tasarlanmış. Oyunda kendi şehrinizi inşa ediyorsunuz ve uyuşturucu üretimine başlıyorsunuz.

YORUMLAR