Brickies 1.0.4 (ios)

Brickies

Brickies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brickies'te onlarca çılgın tasarımlı bölümde tuğlaları kırmaya çalışıyoruz.

Brickies, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir tuğla kırma oyunu olarak öne çıkıyor.

Renkli görselleri ve akıcı oyun yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyunda renkli tuğlaları kırmaya ve bölümleri bu şekilde devam ederek tamamlamaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için hassas nişan alma yeteneklerine sahip olmamız gerekiyor.

Tuğla kırma oyunları çok yeni bir konsept olmadığı için Brickies'in oynanışı az çok herkes tarafından tahmin ediliyordur fakat yine de üzerinden kısaca geçelim. Oyuna başladığımızda ekran üzerinde çok sayıda renkli tuğla ile karşı karşıya kalıyoruz. Kontrolümüze verilen parçayı kullanarak topu bu tuğlalara sektirip onları yok etmemiz öngörülüyor. Tuğlalar çok sayıdayken kolay olan bu görev tuğlaların sayısı azaldıkça zorlaşıyor.

Brickies'de birbirinden çılgın tasarımlara sahip onlarca bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin her biri farklı bir tuğla dizilimine sahip oldukları için oyun uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabiliyor. Toplamda 100 bölüm olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bölümler esnasında durumu lehimize çevirmek için kullanabileceğimiz bonuslar ve güçlendiriciler de mevcut.

Tuğla kırma oyunlarına modern bir bakış açısı getirdiği için Brickies'i türü seven herkese tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR