Brightwood Adventures 1.0.6 (ios)

Brightwood Adventures

Brightwood Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brightwood Adventures, kendi zevklerinize göre bir şehir inşa ederek oynayacağınız eğlenceli ve bağımlılık yapan bir iOS macera oyunudur.

Brightwood Adventures, gizemli ve karanlık bir orman içerisine kendi köyünüzü kurarak köyünüzde yaşayan köylülerinizi tehlikeli canavarlardan korumaya çalışacağınız ücretsiz ve eğlenceli bir macera oyunudur.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği oyundaki ilk amacınız karanlık ormanın derinliklerine inerek gizemli sırlarını keşfetmek. Kendi köyünüzü oluştururken köylülerinizi canavarlardan korumayı da unutmamanız gerekiyor.

Macera oyunu severler tarafından oldukça beğenilen oyunun grafik ve müzikleri de tatmin edecek seviyede diyebilirim. Komşu köyleri gezerek ve verilen görevleri yerine getirerek ödüller kazanabildiğiniz oyunda kendinize özel ve görkemli bir köy inşa edebilirsiniz.

Oyunda yapmanız gerekenler:

  • Karanlık ormanı keşfetmek
  • Komşu köyleri ziyaret etmek
  • Arkadaşlarınız ile sosyal görevleri tamamlamak
  • Değerli eser ve hazineler keşfetmek
  • Köy inşa etme
  • Canavarlara karşı köyünüzü korumak

Oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gibi, dilerseniz uygulama içerisinde satın alımlar yaparak bazı eşyalar alabiliyorsunuz. Fakat bu satın alma işlemleri zorunlu değildir. Macera oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir göz atmalısınız.

YORUMLAR