Bring Me Sandwiches!! 3.0 (ios)

Bring Me Sandwiches!!

3.0
Bring Me Sandwiches!!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bring Me Sandwiches!! ilginç atmosferiyle hemen beğeni kazanan, reflekslere dayalı bir oyun.

Bring Me Sandwiches!!, iPhone ve iPad cihazlar üzerinden oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve bir o kadar da orijinal bir beceri oyunu. Oyunda sandviçlere özel bir ilgisi olan Gourmo'nun dünyayı yok etmesine engel olmaya çalışıyoruz.

Gourmo kendisine bol miktarda sandviç verilmemesi halinde dünyayı yok edeceğinden bahsediyor. Bu aşamada devreye giren fast-food çalışanı Jimmy Nugget, dünyayı kurtarmak için kolları sıvıyor ve Gourmo'ya sandviç yapmaya başlıyor. Fakat bu sandviçler alıştıklarımızdan epey farklı. Acele bir iş olduğu için Jimmy önüne ne gelirse sandviçe koyuyor!

Iki boyutlu hazırlanmış olan oyunda çizgi filmlerden fırlamış gibi görünen grafiklere yer verilmiş. Fakat bu oyunun herkese hitap ettiği gerçeğini değiştirmiyor. Düzinelerce bölüme sahip olan oyun kısa sürede tükenmiyor ve oyunculara her bölümde farklı bir serüven yaşatıyor. Game Center desteği sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Dokunma tabanlı kontroller oyunun kolayca oynanabilmesini sağlıyor. Ekrana yapacağımız basit dokunuşlar sayesinde karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun olan Bring Me Sandwiches!! vakit geçirmelik oyun arayanların favoris olmaya aday.

YORUMLAR