Bruce Lee: Enter The Game

Bruce Lee: Enter The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    108

  • Üretici

    Hibernum Creations

Bruce Lee: Enter The Game kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Bruce Lee: Enter The Game dövüş sanatlarının en ünlü temsilcilerinden biri olan Bruce Lee olarak dövüşebilmemize imkan veren bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bruce Lee: Enter The Game'de Bruce Lee'yi yöneterek aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz. Maceramız boyunca karşımıza yüzlerce düşman çıkıyor ve bu düşmanları tekme ve yumruklarımızı kullarak alt ediyoruz. Farklı türde düşmanlarla karşılaştıktan sonra ise sıra bölüm sonu canavarlarına geliyor. Bu bölüm sonu dövüşlerinde yeteneklerimizi zorlu bir teste sokuyoruz ve oyunda heyecan artıyor.

40 adet bolca aksiyon içeren bölüm sunan Bruce Lee: Enter The Game, 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan düşmanlara parmağımızı ekranda sürükleyerek gerçekleştireceğimiz ataklarla saldırıyoruz. Farklı atakları birleştirerek kombolar oluşturabiliyoruz ve kombolar yaptıkça özel yeteneklerimizi tetikleyerek büyük yıkım verebiliyoruz. Oyunun kontrolleri oldukça kolay ve alışmak kısa bir süre alıyor.

Bruce Lee: Enter The Game'de bölümleri tamamladıkça Bruce Lee için yeni kıyafetler ve silahlar açabiliyoruz. Farklı oyun modlarının da yer aldığı Bruce Lee: Enter The Game eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR