Brushstroke 2.0.1 (ios)

Brushstroke

Brushstroke
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf meraklılarının en çok keyif aldığı uğraş şüphesiz fotoğraf düzenlemedir. Bunun için bir çok alternatif var ama artık çektiğiniz fotoğrafları tablo haline getiren Brushstrone sayesinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Fotoğraf meraklılarının en çok keyif aldığı uğraş şüphesiz fotoğraf düzenlemedir. Çektikleri onlarca fotoğrafı çeşitli uygulamalar sayesinde düzenleyebilmek, birbirinden farklı yüzlerce efekt arasından kendilerine en uygun olanını seçebilmek ve bunları çevreleriyle paylaşabilmek isterler. Bunun için bir çok alternatif var ama artık çektiğiniz fotoğrafları tablo haline getiren Brushstrone sayesinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Brushstrone, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş çok güzel bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Kütüphanenizde bulunan tüm fotoğrafları sanat eseri haline getirmek istiyorsanız mutlaka incelemeniz gerektiğini söylemeliyim. Zira uygulamayı kullanmaya başladığınızda birkaç işlem yaptıktan sonra duvara asabileceğiniz bir tablonuz oluyor. Üstelik üzerine isminizi yazıp kişiselleştirebiliyorsunuz. Çeşitli renk paletleriyle eseriniz üzerinde denemeler yapıp, size en uygun kanvas ve yüzeyi seçtikten sonra ufak dokunuşlarla istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama oluşturduğunuz tabloları Instragram, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşmanıza da imkan veriyor. CanvasPop ile yaptıkları anlaşma sayesinde istediğiniz çerçeve ve boyutu seçip tablonuzun evinize yollanmasını da sağlayabilirsiniz. Fakat uyarmam gerek, CanvasPop daha çok yurtdışında hizmet veriyor. Verdiğiniz siparişte sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Türkiye’den bir firma bulmanızı öneririm.

Kısacası güzel fotoğraflarınızı tablo haline getirmek isterseniz mutlaka indirmelisiniz. Uygulamanın görsellerine bakıp daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR