Brutal Street 2.5 (ios)

Brutal Street

2.5
Brutal Street
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başarılı bir ARPG yapımı olarak karşımıza çıkan Brutal Street'te sokak çetelerinin arasına dalıyoruz.

Brutal Street iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir ARPG (Action Role Playing Game)'dir. Oyunda oldukça kanlı geçen çete savaşlarına şahit oluyoruz. Başarılı olabilmek için çetemizi en iyi şekilde organize ederek tüm düşmanları etkisiz hale getirmeliyiz.

Oyunda farklı tipte çete üyeleri mevcut ve hepsinin kendine has özellikleri mevcut. Brutal Street'te çetemizde yer verebileceğimiz boksörler, dövüşçüler, eli bıçaklı karakterler ve silahşörler gibi seçeneklerimiz mevcut. Bunlardan dilediklerimizi seçerek kendi ölümcül sokak çetemizi kurabiliyoruz.

Oyunun tüm aksiyonu bundan sonra başlıyor. Kurduğumuz çetemizi iyi bir şekilde yönetmeli ve tüm rakipleri saf dışı bırakmalıyız. Bunun için çetemizde yer alan karakterleri kişisel olarak güçlendirmeli ve seviye atlamalarını sağlayarak daha ölümcül olmalarını sağlamalıyız.

Oyunda son derece ilgi çekici grafikler görev yapmakta. Çok detaylı değiller ama oyuna gayet iyi bir atmosfer katıyorlar. Brutal Street'in en ilgi çeken detaylarından biri de çetemizdeki elemanlara verebileceğimiz yüzlerce farklı silah bulunuyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Brutal Street'i severek oynayacağınızı düşünüyorum. Siz de ARPG tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR